Nasze produkty

Specjalizujemy się w sprzedaży silników, pomp i motoreduktorów.
W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z naszego doświadczenia
pod numerem telefonu (603 997 382) lub za pomocą formularza kontaktowego poniżej.Silniki elektryczne jednofazowe, czyli takie które współpracują z siecią jednofazową, stosuje się m.in w napędach urządzeń rolniczych, sprzęcie gospodarstwa domowego, automatyce czy lekkim przemyśle.

Silniki elektryczne trójfazowe, czyli takie które współpracują z siecią trójfazową, stosuje się w zakresie mocy od kilku do kilkuset kW np.: maszynach przemysłowych oraz rolniczych.

Silniki pił tarczowych jamnik MYC to silniki o wymiarach montażowych o mocy od 1,5 kW do 7,5 kW

Pompy hydroforowe wykorzystuje się do tłoczenia wody i usprawniania systemu dystrybucji. Można je spotkać również pod nazwami: pompy samozasysające, pompy ssące lub pompy napowierzchniowe. Wykorzystywane są w instalacjach wodociągowych: budynków, fabryk a także działek czy ogrodów.

Pompy głębinowe są niezbędne do korzystania ze studni i innych odwiertów. Ich zadaniem jest dostarczenie czystej wody użytkowej lub pitnej. Wykorzystywane najczęściej w gospodarstwach domowych, a także na działkach czy ogrodach.

Pompy zatapialne, wykorzystuje się do odpompowywania wody z zalanych powierzchni. Dzielimy je na dwa typu – pompy zatapialne do wody czystej i pompy zatapialne do wody brudnej. Pierwsze wykorzystuje się np.: do osuszania zalanych pomieszczeń, a drugie z kolei np.: do obsługi przydomowych szamb.

Motoreduktory ślimakowe, inaczej przekładnie ślimakowe to inaczej mechanizmy napędowe składające się ze ślimaka oraz koła ślimakowego. Najczęściej stosowane są w mechanizmach gdzie zachodzi konieczność dużego przełożenia lub samohamowności. Stosuje się je w takich urządzeniach jak: obrotnice, walcarki, wózki suwnicowe, wciągarki, mieszadła itd.

Motoreduktory planetarne, inaczej przekładnie planetarne to mechanizmy napędowe mające zastosowanie np.: w maszynach drukujących, obrabiarkach, automatach spawalniczych czy automatach pakujących.

Motoreduktory walcowe, inaczej przekładnie walcowe to najczęściej używane przekładnie zębate. Swoje szerokie zastosowanie zawdzięcza prostocie konstrukcji, cichej pracy oraz dużej bezawaryjności.

Jeżeli więc szukasz dobrego silnika 1 – fazowego, 3 – fazowego, piły tarczowej lub pompy (hydroforowej, głębinowej, zatapialnej) czy przekładni (ślimakowej, planetarnej lub walcowej) zachęcamy do kontaktu. Dobierzemy optymalne rozwiązanie do Twoich oczekiwań.

Masz pytania? zadzwoń do nas!