Silniki elektryczne jednofazowe Warszawa

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802 Producent: Kraft&DeleKod produktu: KD1802Gwarancja Kraft&DeleTyp urządzenia: silnik elektrycznyNapięcie: 230 V / 50 HzNatężenie: 13.9 ...
Czytaj Dalej

Silniki elektryczne jednofazowe – Co oferujemy ?

W KMP-POL oferujemy profesjonalne usługi obejmujące przezwajanie silników elektrycznych, ale nie tylko. Naprawiamy silniki i przyjmujemy zlecenia od klientów z Warszawy, ale też całego województwa mazowieckiego, a także zajmujemy się sprzedażą silników: 1-fazowych, 3-fazowych. W tej kategorii uwzględniliśmy wspomniane silniki elektryczne jednofazowe. Czym różni się silnik jednofazowy od trójfazowego?

W przypadku silnika elektrycznego jednofazowego podłączamy go do instalacji jednofazowej o napięciu 230 V. Napięcie w trójfazowym układzie wynosi z kolei 400 V. W silniku jednofazowym znajduje się jedno uzwojenie, a w trójfazowym są trzy uzwojenia. Silnik 1-fazowy od 3-fazowego można więc łatwo rozpoznać po przyjrzeniu się specyfice jednostki, jak i wspomnianej liczbie uzwojeń.

Silniki 1-fazowe stosuje się w maszynach, które nie mają zwiększonego zapotrzebowania na energię. Silniki te pracują bardzo stabilnie, dzięki czemu napęd może być efektywnie wykorzystany. Jednofazowe silniki elektryczne umożliwiają ciągłą i bardzo stabilną pracę. W tej kategorii uwzględniliśmy m.in. silnik 1-fazowy elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802. Napięcie w silniku producenta Kraft&Dele wynosi 230 V / 50 Hz, natężenie 13,9 A, moc 2200 W. Średnica wałka to 24 mm, waga silnika to 18 kg. W przypadku dodatkowych pytań związanych z oferowanymi silnikami elektrycznymi jednofazowymi w Warszawie chętnie doradzimy i pomożemy w odpowiednim wyborze. Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 

Silniki elektryczne jednofazowe Warszawa – gdzie się je stosuje?

Silniki elektryczne jednofazowe stosuje się do maszyn, a dokładnie wszędzie tam, gdzie nie ma zapotrzebowania na energię, jednak urządzenie może być nadmiernie obciążone, przez co wymaga mocy. Warto wiedzieć, co wyróżnia silniki jednofazowe elektryczne. Co najważniejsze w ich przypadku, są one niezwykle stabilne, wytrzymałe i trwałe, dzięki czemu pozwalają na ciągłą pracę. Wszystkie nasze silniki elektryczne jednofazowe to doskonała jakość, dlatego zachęcamy do ich zakupu. Oferujemy również naprawy silników oraz ich przezwajanie. Mamy naprawdę bogaty wybór urządzeń oraz gwarantujemy profesjonalne doradztwo. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, dlatego wyróżniamy się sporą wiedzą i profesjonalizmem.

Masz pytania? zadzwoń do nas!