Silniki elektryczne jednofazowe Warszawa

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802 Producent: Kraft&DeleKod produktu: KD1802Gwarancja Kraft&DeleTyp urządzenia: silnik elektrycznyNapięcie: 230 V / 50 HzNatężenie: 13.9 ...
Czytaj Dalej

Silniki elektryczne jednofazowe – Co oferujemy ?

W KMP-POL oferujemy profesjonalne usługi obejmujące przezwajanie silników elektrycznych, ale nie tylko. Naprawiamy silniki i przyjmujemy zlecenia od klientów z Warszawy, ale też całego województwa mazowieckiego, a także zajmujemy się sprzedażą silników: 1-fazowych, 3-fazowych. W tej kategorii uwzględniliśmy wspomniane silniki elektryczne jednofazowe. Czym różni się silnik jednofazowy od trójfazowego?

W przypadku silnika elektrycznego jednofazowego podłączamy go do instalacji jednofazowej o napięciu 230 V. Napięcie w trójfazowym układzie wynosi z kolei 400 V. W silniku jednofazowym znajduje się jedno uzwojenie, a w trójfazowym są trzy uzwojenia. Silnik 1-fazowy od 3-fazowego można więc łatwo rozpoznać po przyjrzeniu się specyfice jednostki, jak i wspomnianej liczbie uzwojeń.

Silniki 1-fazowe stosuje się w maszynach, które nie mają zwiększonego zapotrzebowania na energię. Silniki te pracują bardzo stabilnie, dzięki czemu napęd może być efektywnie wykorzystany. Jednofazowe silniki elektryczne umożliwiają ciągłą i bardzo stabilną pracę. W tej kategorii uwzględniliśmy m.in. silnik 1-fazowy elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802. Napięcie w silniku producenta Kraft&Dele wynosi 230 V / 50 Hz, natężenie 13,9 A, moc 2200 W. Średnica wałka to 24 mm, waga silnika to 18 kg. W przypadku dodatkowych pytań związanych z oferowanymi silnikami elektrycznymi jednofazowymi w Warszawie chętnie doradzimy i pomożemy w odpowiednim wyborze. Zachęcamy do kontaktu mailowego oraz telefonicznego. 

Masz pytania? zadzwoń do nas!