Silniki elektryczne Warszawa

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802

Silnik elektryczny 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802 Producent: Kraft&DeleKod produktu: KD1802Gwarancja Kraft&DeleTyp urządzenia: silnik elektrycznyNapięcie: 230 V / 50 HzNatężenie: 13.9 ...
Czytaj Dalej

Silniki elektryczne – Warszawa

W KMP-POL oferujemy naszym klientom silniki elektryczne 1-fazowe oraz 3-fazowe. Czym różnią się wspomniane silniki? Najważniejszą różnicą jest zmienne napięcie. Silnik jednofazowy podłącza się do instalacji jednofazowej o napięciu 230 V, a w układzie trójfazowym napięcie wynosi 400 V. Różnica występuje także w uzwojeniach. Silnik 1-fazowy zawiera jedno uzwojenie, w trójfazowym występują aż trzy uzwojenia. Oba rodzaje silników można łatwo odróznić – wystarcy przyjrzeć się liczbie uzwojeń, ale też specyfice jednostki.

Oferta silników elektrycznych

Silniki elektryczne towarzyszą nam każdego dnia. Ich obecność jest niezbędna m.in. w transporcie,  klimatyzacji oraz wentylacji. Oferowane przez KMP-POL silniki elektryczne w Warszawie wyróżniają się bardzo stabilną pracą i niezawodnością działania. W tej kategorii znajdują się m.in. silniki 1-fazowe, takie jak model silnika elektrycznego 2.2kW 220V Kraft&Dele KD1802. Napięcie we wspomnianym silniku producenta Kraft&Dele wynosi 230 V / 50 Hz. Natężenie 13,9 A, moc 2200 W. Waga silnika to 18 kg. Gdzie najczęściej wykorzystywane są silniki 1-fazowe? W maszynach, które nie wykazują zwiększonego zapotrzebowania na energię elektryczną. 

W branży usług elektromechanicznych funkcjonujemy już od 1975 roku. Zajmujemy się m.in. przezwajaniem silników elektrycznych, ale nie tylko. Nasza oferta skierowana jest do mieszkańców miasta Warszawa i okolic. W przypadku dodatkowych pytań związanych z oferowanymi silnikami zachęcamy do kontaktu.

Do czego służą silniki elektryczne?

Silniki elektryczne mają zastosowanie w wielu dziedzinach. To dzięki nim działają samochody, skutery czy tramwaje, ale nie tylko. Wykorzystywane są w większości maszyn przemysłowych, np. frezarkach, szlifierkach czy całych liniach produkcyjnych. Niemniej jednak należy wspomnieć, że wiele silników elektrycznych mamy także w swoich domach – znajdziesz je w sprzętach AGD czy w wentylacji. Mechanizmy otwierające drzwi lub podnoszące szlabany również wykorzystują silniki elektryczne. Jak widać, są one obecne w wielu sektorach. Szacuje się, że nawet ⅔ energii elektrycznej, która zużywana jest przez światowy przemysł, wykorzystywana jest właśnie do napędzania silników elektrycznych. Silniki elektryczne sprzedawane przez naszą firmę w Warszawie także cechują się szerokim zastosowaniem.

Dlaczego warto skorzystać z naszych silników elektrycznych w Warszawie?

Silniki elektryczne dostępne w FHU KMP-POL w Warszawie wyróżniają się przede wszystkim dużą trwałością, dzięki czemu będą spełniać swoją funkcję przez długi czas. W naszym asortymencie znajdują się rozmaite modele silników, o różnym natężeniu i mocy, dlatego z pewnością znajdziesz spełniający Twoje oczekiwania. Dodatkowo w razie wątpliwości dotyczących wyboru odpowiedniego silnika elektrycznego służymy profesjonalnym doradztwem. Wierzymy, że w naszej ofercie klienci z Warszawy znajdą odpowiedni silnik elektryczny o najwyższej jakości. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Masz pytania? zadzwoń do nas!